Succé på Eventyrs senaste frukostmöte!
Mån | 11 Maj, 2009
80 gäster kom och hörde schlagergeneralen Christer Björkman berätta om hur han han gjort Melodifestivalen till en dundersuccé.
Vi fick även ett smakprov på Christers föreläsning “Våga och Vinn”. Våga se utanför ramarna, tänka annorlunda, välja bort, lita på talang, älska det du gör. Vinn genom passion för, koncept, förändring, gränslöshet, helhet.
Christer Björkman är känd som artist, programledare, konferencier, producent men nu också som föreläsare. Han är en person med mångsidiga kunskaper och stora erfarenheter i arbetet kring och med stora produktioner där många parametrar ska knytas samman till en helhet som ska tillfredsställa, framhäva och gynna många.
Är du intresserad av att höra mer? Boka in Christer som föreläsare - kontakta Eventyr, tel. 08-545 160 80!
Tipsa om den här nyheten!
Använd formuläret nedan för att skicka ett tips till någon skön polare om den här nyheten!
